Wspólnie
tworzymy
Internet

Jako zespół wykwalifikowanych, doświadczonych specjalistów staramy się oferować najnowocześniejsze, idealnie dostosowane rozwiązania. Pomagamy tworzyć wydajne, szybko działające, funkcjonalne strony internetowe.

ikona serwer

Niezawodne serwery

Korzystamy z nowoczesnych dysków SSD NVMe, które są na bieżąco monitorowane.

ikona serwer

Najlepsze rozwiązania

Gwarantujemy szeroką przepustowość, dużą pojemność dysków i pełne bezpieczeństwo.

Zawsze staramy się dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Nasze serwery są wydajne, szybkie oraz stale nadzorowane przez specjalistów czuwających nad ich działaniem. Na pierwszym miejscu stawiamy nowoczesną technologię oraz Obsługę Klienta, ponieważ skupiając się właśnie na tych dwóch aspektach możemy zagwarantować najlepsze efekty. Na każdym etapie współpracy staramy się zapewniać dostęp do innowacyjnych rozwiązań, cały czas dbając o bezpieczeństwo danych.

Oferujemy szeroki wybór wariantów dostosowanych do różnych potrzeb – zarówno nowych, mniejszych witryn, jak i dużych, prężnie rozwijających się serwisów. Proponujemy wyjątkowo przystępne ceny oraz ograniczamy niezbędne formalności do minimum. Dokładnie wszystko wyjaśniamy i chętnie odpowiadamy na pytania, tak by każda procedura na pewno była zrozumiała. Jesteśmy transparentni, szybcy i niezawodni. Dzięki nam można stworzyć oraz prowadzić stronę internetową, która spełni wszystkie oczekiwania jej właściciela, a także odbiorców.

ikona teamwork

Nasz zespół tworzą najlepsi specjaliści z branży IT, którzy są prawdziwymi profesjonalistami i pasjonatami. Jesteśmy na bieżąco z najnowocześniejszą technologią.

ikona o nas

Oferujemy usługi nie tylko dla Klientów z Polski. Rejestrujemy również domeny krajowe niemieckie (.de) i francuskie (.fr) oraz globalne – generyczne (.com).

ikona global

Z powodzeniem obsługujemy Klientów prywatnych, jak i biznesowych. Posiadamy szeroką ofertę, dostosowaną do różnych potrzeb. Z naszą pomocą można założyć małą, średnią, a także dużą witrynę.

ikona poprawa wyników

Kompleksowo wspieramy naszych Klientów na każdym etapie realizacji. Pomagamy stworzyć idealną witrynę oraz odpowiednio ją monitorujemy, by mogła osiągać jak najlepsze wyniki.

Jak chcesz to napisz do nas

ikona mapa

MHW HOSTING sp. z o.o.
ul. WĄCHOCKA 1I
03-934 WARSZAWA
KRS: 0000926855
NIP: 1133043121
REGON: 520184167

mBank S.A. 48 1140 2004 0000 3102 8212 1331

e-mail: pomoc@mhw.pl